Ubytování


Kompletně zrenovovaný rodinný penzion v ,,srdci" Vysočiny vám nabídne:

 

 3 dvojlůžkové pokoje

 2 trojlůžkové

 3 čtyřlůžkové

 1 pětilůžkový pokoj 

 

 Téměř všechny pokoje jsou situovány do klidné části zahrady. V podkrovních pokojích nechybí trámy, které dodavají místnostem osobitou atmosféru a vzhled. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, možnost bezplatného připojení na internet (wi-fi).

K volnému používání je dostupná  jídelna, společenská místnost a kompletně zařízená kuchyně. Parkování aut je přímo v areálu Penzionu s možností bezpečného uskladnění jízdních kol. Součástí penzionu je velká zahrada, venkovní grilování .

Ke sportování  je k dispozici  víceúčelové hřiště pro míčové hry, tenis a lezecká stěna.  Okolí nabízí ideální podmínky pro cykloturistiku.

 Možnost pořádání školení, kurzů, oslav a rodinných setkání.                                                                                                

Celková kapacita penzionu je  30 lůžek (je možná přistýlka).

 

 Ceník služeb:


Dospělý                                                                       650 Kč / noc

Dítě do 12 let                                                            500 Kč / noc

Dítě do 2 let bez nároku na lůžko                       zdarma

Ubytovací poplatek za osobu a noc                      10 Kč / za osobu a noc

Pes                                                                                180 Kč / noc

Zapůjčení výčepního zařízení                               300 Kč / den

Přepravka naštípaného dřeva                                50 Kč

 

Pronájem celého penzionu - víkend           33 000 Kč, každá noc navíc + 12 000 Kč  (3 dny - 2 noci)

Pronájem celého penzionu - týden            78 000 Kč  (7 dní - 6 nocí) 

každá noc navíc                                                 + 12 000 Kč

Pronájem na 1 den bez ubytování (kuchyň, společ. místnost, toalety, zahrada, posezení pod pergolou, bazén)  8000 Kč

Pro klienty s opakovaným pobytem na našem penzionu sleva 5%

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Snídaně si mužete z vlastních potravin připravit v kompletně zařízené kuchyni (varná konvice, kávovar, mikrovlnka, indukční vařič, elektrická trouba, lednice, toustovač, kontaktní gril).

 Obědy a večeře lze zajistit dovozem na penzion, klient převezme a zaplatí dovozci.

 

Platební podmínky: ​

 Při potvrzení (objednávky) rezervace Vám bude vystavena zálohová faktura z objednaných služeb.                                   Na Penzionu lze platit hotově nebo bankovním převodem.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nástup na ubytování  v 15:00 hod - v případě nutné změny se telefonicky domluvte se správcem penzionu.            Ukončené ubytování v 11:00 hod


Storno poplatky:                                                                                                                                                                                                  
14 dní před příjezdem 25 % z ceny ubytování
7 dní před příjezdem 50 % z ceny ubytování
3 dny před příjezdem 75 % z ceny ubytování a objednaných služeb
1 den před příjezdem a v den příjezdu 100 % z ceny ubytování a objednaných služeb.

Image            BABY FRIENDLY certifikát - stříbrný   

 Co je „baby friendly“                                                                                                     

Být „baby friendly“ znamená být přátelský k dětem, tedy poskytovat takové služby či produkty, které umožňují vyžití pro rodiny s dětmi.

Nevíte, kam s dětmi vyrazit? Kam se jít dobře najíst? Navštěvujete stále ta samá místa, popřípadě pouze na doporučení známých nebo tzv. „na blind“? Získejte tipy nejen na ubytování, výlety, ale i na akce v okolí či na druhém konci republiky! 

V principu, jede-li rodina z Prahy do Zlína do ZOO, nezná to tam, bude mít možnost na našich webech najít další instituce, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Místa, kde mohou přespat, kde se mohou najíst a to vše v prostředí, které je „baby friendly“, je doporučováno, vyzkoušeno a otestováno, následně certifikováno, a je zde do jisté míry záruka „baby friendly“ parametrů.

Instituce s označením „baby friendly“ nabízí buď přímo „baby friendly“ služby (dětské parky a hřiště, ubytování, ZOO atd.) či produkty (zajímavé hry, potraviny a další produkty), popřípadě „baby friendly“ doplňkové služby (např. hlídání dětí v nákupním centru, dětské koutky v různých institucích atd.).

Abychom spravedlivě posoudili, jestli daná instituce (restaurace, hotel, solná jeskyně atd.) je skutečně „baby friendly“, vytvořili jsme na základě rozsáhlého průzkumu přehled, co by jaká instituce měla splňovat dle maminek našich ratolestí a nejen jich, aby se zde cítili příjemně a nebyli zklamáni vybavením či službami.

A tedy - zařízení certifikujeme podle šíře vybavení a množství poskytovaných služeb ve třech kategoriích, a to bronz, stříbro a zlato. Certifikací se zabýváme již od dubna roku 2012. 

Každou instituci jedenkrát ročně osobně navštěvujeme, abychom se přesvědčili, že stále splňuje všechna kritéria dle dotazníku. V případě změny portfolia poskytovaných služeb certifikát posuneme směrem nahoru, popřípadě i směrem dolů.