Ubytování

Kompletně zrenovovaný objekt vám nabídne:

 2 dvojlůžkové pokoje

 2 trojlůžkové

 2 čtyřlůžkové

 1 pětilůžkový pokoj 

 Pro náročnější je k dispozici dvojpokojový apartmán pro 4 osoby. V podkrovních pokojích nechybí trámy, které dodavají místnostem osobitou atmosféru a vzhled. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení  a televizní přijímač se satelitními programy.

 K volnému používání je dostupná  jídelna a společenská místnost . Možnost užití kompletně zařízené kuchyně (poplatek 30 Kč), parkování aut v areálu Penzionu, sklad kol. Součástí penzionu je velká zahrada s možností grilování ( po dohodě lze zapůjčit i větší gril ), nově vybudované víceúčelové   hřiště pro míčové hry, tenis, lezecká stěna,  ideální podmínky pro cykloturistiku.

 Především v mimosezóních měsících možnost pořádání školení, kurzů (coffebreaky, celodenní strava), různých oslav a setkání.

 Celková kapacita 27 lůžek.

Ubytování se psy dle předešlé domluvy.Cena poplatku za psa je 50,-Kč /noc.

Orientační cena od 400,- Kč za osobu a noc. Snídaně +95 Kč.

Platební podmínky: ​

Při potvrzení (objednávky) rezervace Vám bude vystavena zálohová faktura z objednaných služeb. Na Penzionu lze platit hotově či kartou.

Pokud budete chtít rezervovat celý penzion jen pro Vaši skupinu - zvýhodněná cena                    na víkend  je 18.000,- Kč.

------------------------------------------------------------------------------------

Storno poplatky:
14 dní před příjezdem 25 % z ceny ubytování
7 dní před příjezdem 50 % z ceny ubytování
3 dny před příjezdem 75 % z ceny ubytování a objednaných služeb
1 den před příjezdem a v den příjezdu 100 % z ceny ubytování a objednaných služeb.
 

Image  BABY FRIENDLY certifikát - stříbrný   

 Co je „baby friendly“

Být „baby friendly“ znamená být přátelský k dětem, tedy poskytovat takové služby či produkty, které umožňují vyžití pro rodiny s dětmi.

Nevíte, kam s dětmi vyrazit? Kam se jít dobře najíst? Navštěvujete stále ta samá místa, popřípadě pouze na doporučení známých nebo tzv. „na blind“? Získejte tipy nejen na ubytování, výlety, ale i na akce v okolí či na druhém konci republiky! 

V principu, jede-li rodina z Prahy do Zlína do ZOO, nezná to tam, bude mít možnost na našich webech najít další instituce, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Místa, kde mohou přespat, kde se mohou najíst a to vše v prostředí, které je „baby friendly“, je doporučováno, vyzkoušeno a otestováno, následně certifikováno, a je zde do jisté míry záruka „baby friendly“ parametrů.

Instituce s označením „baby friendly“ nabízí buď přímo „baby friendly“ služby (dětské parky a hřiště, ubytování, ZOO atd.) či produkty (zajímavé hry, potraviny a další produkty), popřípadě „baby friendly“ doplňkové služby (např. hlídání dětí v nákupním centru, dětské koutky v různých institucích atd.).

Abychom spravedlivě posoudili, jestli daná instituce (restaurace, hotel, solná jeskyně atd.) je skutečně „baby friendly“, vytvořili jsme na základě rozsáhlého průzkumu přehled, co by jaká instituce měla splňovat dle maminek našich ratolestí a nejen jich, aby se zde cítili příjemně a nebyli zklamáni vybavením či službami.

A tedy - zařízení certifikujeme podle šíře vybavení a množství poskytovaných služeb ve třech kategoriích, a to bronz, stříbro a zlato. Certifikací se zabýváme již od dubna roku 2012. 

Každou instituci jedenkrát ročně osobně navštěvujeme, abychom se přesvědčili, že stále splňuje všechna kritéria dle dotazníku. V případě změny portfolia poskytovaných služeb certifikát posuneme směrem nahoru, popřípadě i směrem dolů.