Ubytování

Kompletně zrenovovaný rodinný penzion v ,,srdci" Vysočiny vám nabídne:

 2 dvojlůžkové pokoje

 2 trojlůžkové

 2 čtyřlůžkové

 1 pětilůžkový pokoj 

 1 dvoupokojový bezbariérový apartmán pro 4 osoby v přízemí

Téměř všechny pokoje jsou situovány do klidné části zahrady. V podkrovních pokojích nechybí trámy, které dodavají místnostem osobitou atmosféru a vzhled. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizor a možnost bezplatného připojení na internet (wi-fi).

K volnému používání je dostupná  jídelna, společenská místnost a kompletně zařízená kuchyně. Parkování aut je přímo v areálu Penzionu s možností bezpečného uskladnění jízdních kol. Součástí penzionu je velká zahrada, venkovní grilování ( po dohodě lze zapůjčit rožeň).

Ke sportování  je k dispozici nově vybudované víceúčelové hřiště pro míčové hry, tenis a lezecká stěna.  Okolí nabízí ideální podmínky pro cykloturistiku.

 Možnost pořádání školení, kurzů (coffebreaky), oslavy a rodinná setkání.

 

Celková kapacita penzionu je 27 lůžek

Ceník služeb:


Dospělý                                                              480 Kč / noc

Dítě                                                                    320 Kč / noc

Ubytovací poplatek za osobu a noc                    10 Kč / za osobu a noc

Postýlka                                                             100 Kč / noc

Pes                                                                     100 Kč / noc

Poplatek za kuchyňku                                         30 Kč / den / osoba

Zapůjčení výčepního zařízení                             250 Kč / den

Zapůjčení grilu                                                   500 Kč / den

Snídaně - pouze pro skupiny od 10 osob         150 Kč dospělý / 80 Kč dítě


 

Pronájem celého penzionu - víkend           25 000 Kč, každá noc navíc + 10 000 Kč

Pronájem celého penzionu - týden            62 000 Kč


Sídaně je formou švédských stolů.                                                                                                   Obědy a večeře lze zajistit dovozem na penzion, klient převezme a zaplatí dovozci.

Platební podmínky: ​

Při potvrzení (objednávky) rezervace Vám bude vystavena zálohová faktura z objednaných služeb. Na Penzionu lze platit hotově či kartou.

------------------------------------------------------------------------------------

Storno poplatky:
14 dní před příjezdem 25 % z ceny ubytování
7 dní před příjezdem 50 % z ceny ubytování
3 dny před příjezdem 75 % z ceny ubytování a objednaných služeb
1 den před příjezdem a v den příjezdu 100 % z ceny ubytování a objednaných služeb.
 

Image  BABY FRIENDLY certifikát - stříbrný   

 Co je „baby friendly“

Být „baby friendly“ znamená být přátelský k dětem, tedy poskytovat takové služby či produkty, které umožňují vyžití pro rodiny s dětmi.

Nevíte, kam s dětmi vyrazit? Kam se jít dobře najíst? Navštěvujete stále ta samá místa, popřípadě pouze na doporučení známých nebo tzv. „na blind“? Získejte tipy nejen na ubytování, výlety, ale i na akce v okolí či na druhém konci republiky! 

V principu, jede-li rodina z Prahy do Zlína do ZOO, nezná to tam, bude mít možnost na našich webech najít další instituce, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Místa, kde mohou přespat, kde se mohou najíst a to vše v prostředí, které je „baby friendly“, je doporučováno, vyzkoušeno a otestováno, následně certifikováno, a je zde do jisté míry záruka „baby friendly“ parametrů.

Instituce s označením „baby friendly“ nabízí buď přímo „baby friendly“ služby (dětské parky a hřiště, ubytování, ZOO atd.) či produkty (zajímavé hry, potraviny a další produkty), popřípadě „baby friendly“ doplňkové služby (např. hlídání dětí v nákupním centru, dětské koutky v různých institucích atd.).

Abychom spravedlivě posoudili, jestli daná instituce (restaurace, hotel, solná jeskyně atd.) je skutečně „baby friendly“, vytvořili jsme na základě rozsáhlého průzkumu přehled, co by jaká instituce měla splňovat dle maminek našich ratolestí a nejen jich, aby se zde cítili příjemně a nebyli zklamáni vybavením či službami.

A tedy - zařízení certifikujeme podle šíře vybavení a množství poskytovaných služeb ve třech kategoriích, a to bronz, stříbro a zlato. Certifikací se zabýváme již od dubna roku 2012. 

Každou instituci jedenkrát ročně osobně navštěvujeme, abychom se přesvědčili, že stále splňuje všechna kritéria dle dotazníku. V případě změny portfolia poskytovaných služeb certifikát posuneme směrem nahoru, popřípadě i směrem dolů.